O guildě

Vítáme vás na guildovních stránkách Fire Bears.

Jsme guilda, která vznikla 20. 1. 2014 odtržením od guildy Endles Agony. Bylo nás tehdy jen 20, kteří už nechtěli být pod taktovkou vedení tamější guildy a řeklo si, že to udělají po svém. A vydařilo se - jsme jedna z největších aktivních cz/sk guild na realmech Wildhammer / Thunderhorn. Naše guilda v tuto chvíli čítá téměř 400 unikátních hráčů. Nemožné se stalo možným a aktivně jsme se zapojili do světových žebříčků progressů v předcházejících expanzích.

Vedení guildy

Vedení je přímo rodinné, a to pod taktovkou dvou bratrů Petra (Pevitap) a Vítka (Pevitavi). Samozřejmé je, že guildu nevedou jen oni dva, pomáhá jim celá skupina officírů a class leaderů. Vedení je opravdu znalé a většina hraje od patche 1.0.4 Vanilla.

Naše cíle

Náš cíl je v tuto chvíli jasný a velmi jednoduchý - dobýt novou přicházející expanzi Legion. Abychom opět dali vědět celému světu, že guilda Fire Bears je jedna z těch co přežily velký odsun lidí ze světa WoW, stále žije, umí progressovat a má ve svých řadách kvalitní hráče.

Tímto vás tedy zveme do světa bez předsudků a urážek (až na to že málo točíte :D:D) a budeme rádi za jakéhokoliv nového aktivního člena naší velké Česko-Slovenské guildy. Registrujte se zde.